Atrakcyjny Wizerunek

Atrakcyjny wizerunek to fantastyczna rzecz. Aby Twoje życie było pełne, to musi je ktoś dopełniać, a znalezienie odpowiedniej osoby, z którą będziesz szedł/szła przez życie, jest głównym punktem do osiągnięcia szczęścia, zdrowia, spełnienia, sukcesu życiowego, czy zarobienia dużych pieniędzy.

Jest to druga część, dotycząca znalezienia właściwej osoby u Twojego boku.

Każda osoba wie kogo chciałaby mieć za partnera, a przynajmniej tak się każdemu z Nas wydaje. W poście dotyczącym podrywania pojawiły się pewne zdania, które powinny zostać przemyślane przez każdego, kto chce poznać partnera na całe życie, a były to:

  1. Jaki jest Twój wizerunek?
  2. Jeżeli chcesz poznać wartościowych ludzi to sam/a musisz być wartościowy/a.

Dwie proste rzeczy do przemyślenia, a większość populacji nawet pięciu minut w ciągu całego swojego życia na to nie poświeci . Chcesz do nich należeć, bo ja nie bardzo.

Zatem czy masz atrakcyjny wizerunek? Czy jesteś wartościową osobą? Wiem, wiem nikt szczerze nie dopowie sobie na to pytanie, bo albo kocha siebie za bardzo albo kocha za mało. Zatem zwróć uwagę na to kim się otaczasz – może to da Ci pogląd? A może zapytaj się osób, które znasz, co sądzą o Twoim wizerunku i jaka jest dla nich Twoja wartość?

Warto przemyśleć sobie te sprawy. Ale do rzeczy.

Na atrakcyjny wizerunek składa się:

  1. Styl zewnętrzny – źle ubrani ludzie wyglądają jakby nigdy nie dorośli – chcesz taki być? Zatem wzoruj się na np. celebrytach, okładkach czasopism lub idź po prostu do stylisty – to niewiele kosztuje. Każda inwestycja w siebie zwraca się z nawiązką. Niezłym pomysłem jest znalezienie modela/ki podobnych do Ciebie i kopiowanie ich codziennego stylu. Mam kolegę, który tak zrobił – nosz kurka facet jak z fotoszopa, a wcześniej szara masa spotykana na ulicy. Pamiętaj, że to co Ci się podoba – niekoniecznie do ciebie pasuje, więc bądź ze sobą szczery – nie każdy może nosić wszystko.
  2. Sieć kontaktów, obszar wpływu i popularność – im więcej ludzi tym ciekawsze życie oraz także większe pieniądze. Ogarnij swój wygląd, a potem zmień nastawienie i bądź pozytywną, otwartą i zabawną osobą, która potrafi w każdym znaleźć coś, za co tego kogoś lubi. Pamiętasz wpis o obszarze wpływu i o budowaniu sieci kontaktów?
  3. Wychodzenie i poznawanie nowych ludzi oraz utrzymywane kontaktów – to chyba oczywiste.
  4. Ciągły rozwój zawodowy i mentalny – myślę tu o prowadzeniu różnorodnych projektów, edukacji formalnej oraz przede wszystkim tej nieformalnej jak: książki, szkolenia, doświadczenia i własne pomysły biznesowe. W tym zakresie są także twoje umiejętności miękkie oraz te kulturalne. Ludzie oceniają Cię po wynikach i zachowaniu – wiedz o tym.
  5. Rozwój fizyczny  jemy śmieci, pijemy śmieci, otaczamy się śmieciami, słuchamy i oglądamy śmieci. Pomyśl trochę, poczytaj i zadbaj o siebie, swoje ciało i zdrowie. Najkorzystniejsze jest: trzymanie diety, regularne uprawianie sportu i modelowanie sylwetki na siłowni.

Wiesz kiedy zacząłem zarabiać lepiej niż przeciętnie oraz kiedy zacząłem się tak naprawdę podobać kobietom? Kiedy zrobiłem po kolei te pięć rzeczy powyżej.

Wiesz ile czasu mi to zajęło – niecały rok. Dalej nie chcesz spróbować?